Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Armatura pożarnicza

W naszym asortymencie dostępna jest armatura pożarnicza umożliwiająca sprawne podjęcie akcji gaszenia ognia. Wśród proponowanych produktów znaleźć można węże hydrantowe, łączniki tłoczone, pokrywy do nasad, nasady z gwintem, łączniki ssawne oraz inne elementy. Wszystkie wyroby umożliwiają wielokrotne użycie, a dzięki zastosowaniu solidnych materiałów gwarantują trwałość. Ponadto materiały są odporne zarówno na wysokie temperatury, jak i na skutki wilgoci oraz użycia wody.

Wprowadzamy do oferty przedmioty, stanowiące podstawowe elementy wyposażenia pożarniczego, jak też nowości na rynku. Dostępna w naszej ofercie armatura pożarnicza znajduje zastosowanie nie tylko w ochronie przeciwpożarowej obiektów, ale może być również stosowana przy transporcie gazów, pyłów i kurzy, powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji, a także przy hydrantach wnękowych i zawieszanych. Proponujemy dla nich także specjalne węże hydrantowe.

Wszystkie przedmioty przez nas oferowane stanowią produkty w pełni bezpieczne i niezawodne. Ze swojej strony możemy doradzić Państwu w doborze najodpowiedniejszego do potrzeb rozwiązania.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę