Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Audyt BHP i PPOŻ.

Każdy zakład pracy powinien stosować się do podstawowych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, aby wszyscy zatrudnieni mogli czuć się bezpiecznie i efektywnie pełnić swoje obowiązki. Nasza firma świadczy Państwu usługi w zakresie audytu BHP – posiadamy duże doświadczenie i w pełni indywidualnie podchodzimy do realizowania Państwa zleceń.

Zajmujemy się sprawdzaniem stanu bezpieczeństwa w firmie i dostarczamy informacji na temat tego, co należy poprawić, aby uniknąć wszelkich zagrożeń. Nasze działania to nie tylko weryfikacja niebezpieczeństw jakie czyhają w pracy na zatrudnionych, ale również uświadamianie ich samych na temat tego, jak powinni zachowywać się w sytuacji zagrożenia oraz jak uniknąć ryzykownych sytuacji. Wprowadzamy najwyższe standardy, aktywizujemy pracowników i dążymy do tego, aby środowisko pracy było jak najbardziej przyjazne oraz bezpieczne.

Zapraszamy państwa do kontaktu i skorzystania z naszych usług – działamy na pojedyncze zlecenia, ale również zajmujemy się stałą obsługą firm – w takiej sytuacji audyt BHP może być bezpłatny (w zależności od wielkości przedsiębiorstwa, skali działania i rodzaju audytu). Cena w przypadku pojedynczych działań ustalana jest indywidualnie, w zależności od rozmiaru działań oraz potrzeb każdego z państwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz sprawne wykonywanie zadań.

Zadbamy o to, aby bezpieczeństwo Twojej firmy stało na jak najwyższym poziomie. Zatrudniamy specjalistów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i ochrony przeciwpożarowej, którzy pomogą stworzyć w przedsiębiorstwie warunki pozwalające przewidywać i zapobiegać różnego typu zagrożeniom.

Proponujemy profesjonalny audyt BHP, który spełnia wymogi prawne pokreślone w art. 2 §1 rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach naszych prac zajmujemy się kontrolą m.in.:

  • dokumentów: regulaminu pracy, Oceny Ryzyka Zawodowego itd.,
  • aktualności badań lekarskich pracowników,
  • bezpieczeństwa pracowników: odzież robocza, drogi ewakuacyjne itp.,
  • stanu i wyposażenia pomieszczeń firmowych,
  • maszyn i urządzeń wykorzystywanych do pracy.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę