Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Tydzień Bezpieczeństwa

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA / DNI BEZPIECZEŃSTWA - co to właściwie jest?

To niezwykła inicjatywa, ważny moment dla wielu polskich przedsiębiorstw, by zwrócić uwagę na to, co najważniejsze, czyli na ludzkie zdrowie i życie. W tym czasie firmy organizują przeróżne inicjatywy, począwszy od zakupu owoców i warzyw dla pracowników, pogadanek, czy organizację szkoleń prowadzonych przez firmy zewnętrzne, by wzmacniać kulturę bezpieczeństwa i pokazać pracownikom, że są dla nas ważni.

KIEDY?

Tegoroczny Tydzień Bezpieczeństwa organizowany jest w dniach 14-20 maja, aczkolwiek każdy inny termin jest równie dobry! :)

NASZA PROPOZYCJA

Dlatego SELA TEAM zaprasza Was do skorzystania z naszego doświadczenia.Tegoroczne hasło przewodnie: Bezpieczeństwo się opłaca wszystkim daje ogromną paletę możliwości działań, jednak skupiliśmy się na tematyce szeroko rozumianego ZDROWIA.

Zapraszamy do szkoleń, warsztatów, mini-wykładów, a nawet przemów motywacyjnych, prowadzonych przez Trenerów Biznesu, Coachów, Specjalistów Medycyny Ratunkowej, Psychologów, Strażaków, a nawet Refleksologa. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i organizację różnorodnych działań.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa następujące inicjatywy:

1 „Efektywne gaszenie pożarów”  Szkolenie na symulatorach pożaru, z zadymionym namiotem, pokazem kontrolowanego wybuchu pojemnika z ciśnieniem, nauką gaszenia pożarów za pomocą gaśnic i hydrantów oraz pokaz gaszenia płonącego człowieka (FIREMAN). Odbywa się na przestrzeni otwartej, rewelacyjnie sprawdza się na budowach dla pracowników fizycznych oraz wszystkich pozostałych stanowisk. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
2 „Pierwsza pomoc”.  Szkolenie praktyczne skierowane do każdego szczebla i grupy zawodowej. 
3 „W poszukiwaniu życiowej równowagi” Warsztaty mocno dotykające obszary zdrowia psychofizycznego, kadra administracyjna / zarządzająca, osoby na stanowiskach decyzyjnych, związanych z dużą odpowiedzialnością i narażeniem na zmiany. Trener wywodzi się z branży produkcyjnej, potrafi dotrzeć do każdej grupy.
4

„Stres – mój wróg, czy przyjaciel?”

„Jak się palić, aby się nie wypalić?”

„Work life balance a siły natury”

Szkolenie prowadzone przez bardzo charyzmatycznego trenera.  Rekomendowane dla pracowników na stan. kierowniczych/menadżerskich/administracyjnych. 

Szkolenie prowadzone przez bardzo charyzmatycznego trenera.  Rekomendowane dla pracowników na stan. kierowniczych/menadżerskich/administracyjnych.

Szkolenie prowadzone przez bardzo charyzmatycznego trenera.  Rekomendowane dla pracowników na stan. kierowniczych/menadżerskich/administracyjnych.

5 „Wsłuchaj się w swoje ciało – czyli o tym, jak mogę sobie pomóc obserwując swój organizm” Warsztaty praktycznego zastosowania refleksoterapii - skierowane do wszystkich pracowników nastawionych na rozwój i dbałość o zdrowie.
6 „Pokonaj własne bariery – czyli zimna kąpiel otwierająca umysł” 

Szkolenie z pokonywania barier, wychodzenia poza granicę komfortu i odnalezienia równowagi między pracą, a życiem prywatynym.

Szkolenie prowadzone przez bardzo charyzmatycznego trenera, rekomendowane dla wszystkich pracowników, szczególnie tych nastawionch na rozwój. 

7 Symulator dachowania i alkogogle – pokazy. Rekomendowane dla pracowników                                       prowadzących pojazdy.  
8 „Silni tak, jak nasz najsłabszy punkt”. Warsztaty pokazujące wpływ współdziałania i współodpowiedzialności w drodze realizacji celu 0 wypadków przy pracy. Szkolenie prowadzone przez dwóch trenerów, polecane dla kadry kierowniczej. 
9 Spotkanie inspiracyjne z Agatą Roczniak Warsztat prowadzony przez osobę niepełnosprawną, pierwszą polską modelkę na wózku inwalidzkim, medalistkę w pływaniu, działaczkę społeczną i czynnego pracownika, pokazujący jak znaleźć energię i motywację do działania.

Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Koordynatorem ds. Szkoleń,
tel. 699 953 567.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi inicjatywami, skontaktuj się
z Koordynatorem ds. Szkoleń, 

tel. 699 953 567.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę