Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Hydrant wewnętrzny

Jednym z podstawowych elementów zabezpieczenia obiektów przed zagrożeniem pożarowym jest zaopatrzenie budynku w hydranty wewnętrzne. Produkty dostępne są w naszej ofercie w dwóch wersjach montażowych – wnękowe i zawieszane. Dzięki temu mogą być zainstalowane niemal w każdym miejscu, także wykorzystując niezagospodarowane płycizny w ścianach.

Oferujemy hydranty wewnętrzne przeciwpożarowe w większości z wężem półsztywnym 25 mm. Możemy także zaproponować inne rozwiązanie, odpowiadające konkretnym potrzebom użytkowników. Niektóre modele posiadają także miejsce na gaśnicę. W zależności od egzemplarza produkt może mieć nawet 6 możliwości przyłączeniowych. Dzięki temu ryzyko niedopasowania podłączenia jest zminimalizowane.

Proponujemy produkty o mocnych obudowach w intensywnym kolorze czerwonym z wyraźnym oznakowaniem. W ten sposób hydranty przeciwpożarowe są dobrze widoczne, a ich lokalizacja na terenie obiektu jest łatwa w identyfikacji w razie zagrożenia żywiołem. Ponadto drzwiczki są zamykane na kluczyk, dzięki temu zawartość skrzynki jest chroniona przed zniszczeniem bądź kradzieżą.

Jeżeli nie mają Państwo pewności, które z proponowanych rozwiązań będzie najodpowiedniejsze dla Was wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie doradzimy i wyjaśnimy, dlaczego proponowane rozwiązanie będzie najlepsze dla Państwa.Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę