Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Instrukcje BHP

Niezależnie od branży, w której działa przedsiębiorstwo pracodawca zobowiązany jest opracować i udostępnić pracownikom szczegółowe informacje na temat działania na danym stanowisku oraz zasad bezpieczeństwa i postępowania w sytuacjach zagrożenia.

Dlatego proponujemy instrukcje BHP, zawierające spis zasad dotyczących odpowiedniej obsługi sprzętów i wyposażenia obiektu, zachowania w wypadku wystąpienia niebezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy. W naszym asortymencie można znaleźć wykonane z solidnych materiałów plansze, które mogą być zawieszone w widocznym miejscu budynku firmowego czy szkolnego. Dzięki czytelnej formie i wzbogaceniu treści ikonami graficznymi ułatwią one przestrzeganie obowiązujących norm i pozwolą zadbać o bezpieczeństwo osób przebywających w budynku czy pomieszczeniu.

Klientom dostarczamy instrukcje BHP dopasowane do danego stanowiska czy profilu działalności firmy, np. pracy na stanowisku z komputerem i drukarką, ogólne wskazówki postępowania w razie pożarów czy obsługi znajdującej się w firmie apteczki.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę