Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Kurs pierwszej pomocy

Jeszcze przed przystąpieniem do wykonywania swoich obowiązków służbowych każdy pracownik musi przejść szereg kursów i szkoleń wymaganych przez przepisy prawne dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa pracy, zasad ochrony przeciwpożarowej oraz postępowania w razie wypadków.

W firmie Sela przeprowadzamy profesjonalne kursy pierwszej pomocy bazując na znajomości przepisów prawnych oraz aktualnej, eksperckiej wiedzy. Proponujemy dwa rodzaje szkoleń:

Pierwsza pomoc

  • Podstawowe zwane także tradycyjnym. Po ich ukończeniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które respektowane jest wyłącznie na terytorium Polski. To najczęściej wybierane przez Klientów szkolenie.
  • Specjalistyczne EFR (Emergency First Response) – nasza firma zajmuje się ich przeprowadzaniem jako jeden z niewielu ośrodków szkoleniowych w Polsce. Zaświadczenie ukończenia respektowane jest w całej Unii Europejskiej. Wybierane jest najczęściej przez osoby pracujące za granicą.

Pobierz ramowy program szkolenia.

Kurs pierwszej pomocy – dla kogo?

Organizowane przez nas szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich grup zawodowych - zarówno osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Mogą zgłosić się do nas przedsiębiorcy funkcjonujący w rożnych branżach, zatrudniający jednego lub kilku, bądź dużą liczbę pracowników. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu szkolenia.

Kto prowadzi – nasza kadra?

Każdy kurs pierwszej pomocy zlecony naszej firmie prowadzony jest przez wykwalifikowanych ratowników oraz międzynarodowych instruktorów szkolących z zakresu udzielania pierwszej pomocy w systemie EFR (Emergency First Response). Ich szeroka wiedza i doświadczenie sprawiają, ze kurs jest w pełni profesjonalny i rzetelny, a uczestnicy uzyskają odpowiedzi na wszelkie nurtujące ich pytania i kwestie.

Jakie dokumenty otrzymam?

Tradycyjne kursy pierwszej pomocy kończą się otrzymaniem dwóch dokumentów:

  • zaświadczenia o ukończeniu szkolenia,
  • fakturę VAT /paragon.

Jeżeli zdecydują się Państwo na szkolenie w systemie EFR oprócz tego zapewniamy wystawienie:

  • dyplomu papierowego oraz certyfikatu w formie karty plastikowej w języku angielskim
  • tzw. temporary card – certyfikat zastępczy, obowiązujący do czasu otrzymania dokumentu w formie karty plastikowej,
  • zaświadczenia ukończenia w języku polskim.

Oficjalny certyfikat zostanie wysłany do Państwa przez Emergency First Response w Bristolu po około 4 tygodniach od zakończenia szkolenia.

Skontaktuj się z nami: 

+48 68/ 325 01 30

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę