Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Obsługa BHP i PPOŻ.

Do głównych zadań firmy Sela należy kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ przedsiębiorstw. Nasze usługi kierujemy do Klientów z różnych branż – zarówno małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw. Mając ponad 10-letnie doświadczenie opracowaliśmy standardy i metody prowadzenia zadań służby BHP, tak aby nasi Klienci mogli spać spokojnie. Odciążamy pracodawców pamiętając o wszystkich obowiązkach jakie nakłada na nich polskie ustawodawstwo.

Bazujemy na rzetelnej wiedzy i znajomości przepisów

Dlaczego przedsiębiorcom potrzebna jest stała obsługa? Ponieważ w związku ze zmianą Kodeksu Pracy od 2004 roku to pracodawca ma obowiązek samodzielnego wykonywania zadań służby BHP. Może w tym celu także wyznaczyć pracownika, który powinien jednak posiadać specjalistyczne kwalifikacje. Większość z firm nie spełnia tych wymogów, dlatego powierza te zadania specjalistom z zewnątrz – do takich zalicza się właśnie Sela.

Co możesz zyskać?

Do podstawowych korzyści wynikających z powierzania naszej firmie kompleksowej obsługi BHP należy ograniczenie kosztów. Pracodawca korzystając z zewnętrznej firmy nie ma potrzeby tworzenia osobnego, samodzielnego stanowiska spośród swoich pracowników lub zatrudniania nowej osoby.

Wybierając nasze usługi nie musisz także martwić się o aktualność przepisów prawnych i procedur postępowania – nasi eksperci stale śledzą wszelkie zmiany. Stale też szkolimy się zdobywając nową, bieżącą wiedzę. Klientom treści przekazujemy w sposób zrozumiały i jasny.

Poza tym współpraca z naszą firmą po przyjemność – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie łącząc nowoczesne metody z tradycyjnym, solidnym przygotowaniem do swoich zadań.

Zakres obsługi stałej BHP - kliknij tu, jeśli chcesz dowiedzieć się, co należy do naszych zadań.

Zakres obsługi stałej PPOŻ.  - kliknij tu, by sprawdzić w czym odciążamy pracodawców.

Sela to firma, której można zaufać!

Dlaczego oferowana przez nas obsługa BHP stoi na wysokim poziomie? Oto kilka najważniejszych powodów:

  • posiadamy szeroką wiedzę - zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i przepisów przeciwpożarowych oraz konserwatorów sprzętów,
  • dopasowujemy się do potrzeb Klienta – pomagamy zapewnić jak najlepszą obsługę BHP, a tym samym bezpieczeństwo i dobrą organizację całej firmy, gwarantujemy ciągłość i kompleksowość obsługi danej firmy,
  • naszym atutem jest doświadczenie – funkcjonujemy od 2001 roku.
  • stale poszerzamy swoją wiedzę – z nami masz pewność, że szkolenia czy porady będą oparte na aktualnych informacjach i nowoczesnych technikach,
  • działamy kompleksowo – nasza obsługa może objąć przeprowadzanie szkoleń, przygotowanie instrukcji stanowiskowych, kursy pierwszej pomocy i wiele innych działań.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę