Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

SELA REKRUTUJE

SELA REKRUTUJE!

Szukasz Pracodawcy, na którego możesz zawsze liczyć? W pracy szukasz wyzwań, stawiasz na swój rozwój, a dbanie o stan BHP w firmach to Twoja pasja?

Dołącz do Sela Team!


Działamy, rozwijamy się i cieszymy, że wyzwań przed nami coraz więcej. Jeśli tak, jak my, jesteś otwarty na innowacyjne podejście do BHP, jeśli masz to we krwi i chcesz z nami wzmacniać markę Sela, to właśnie Ciebie szukamy!

Jako samodzielny Specjalista ds. BHP będziesz odpowiedzialny za powierzone Twojej opiece firmy. Aby dobrze wypełniać swoje zadania, służymy Ci pomocą - zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie, ze strony biura oraz reszty zespołu.

Docenimy Twoje wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas ostatnich 2 lat pracy na podobnym stanowisku. Wiemy, że jesteś doskonałym szkoleniowcem, więc zadbamy o to, by nie zabrakło Ci spotkań face to face z ludźmi. Mamy nadzieję, że równie doskonale będziesz się czuć za kierownicą swojego służbowego Peugeota, co za kierownicą czerwonego Maserati . A że gadżetów nigdy za wiele, również komputer i telefon w bagażniku znajdziesz. Comiesięczne kieszonkowe wysoko powyżej średniej :)

Zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego miej świadomość, że szkolenia pracownicze w naszej firmie, to nie tylko czysta teoria, ale też jej realizacja. Jesteś kreatywny? Doskonale! Ważne są dla nas Twoje pomysły i inicjatywa.

Nie będziemy Ciebie kusić fantastyczną kawą z firmowego ekspresu, zdrowymi przekąskami, czy drobnymi upominkami z różnych okazji, ale wiedz, że jesteś dla nas Ważny, dlatego będziemy o Ciebie dbać jak o członka rodziny.

Bo tacy właśnie jesteśmy – lubimy siebie nawzajem nawet po godzinach pracy.

Zainteresowany/a?

Napisz, dzwoń, przyjdź, zapukaj do naszych drzwi.

Czekamy na Ciebie!

mail: rekrutacja@selabhp.pl

tel: 509 820 250

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę