Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Szkolenia BHP

Jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej oferuje profesjonalne kursy BHP. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość prowadzonych szkoleń, zarówno od strony merytorycznej jak i dydaktycznej.

1. Szkolenia wstępne.

  • instruktaż stanowiskowy (pracodawca) - PDFpobierz PDF
  • instruktaż ogólny

2. Szkolenia okresowe dla:

  • pracodawców, osób kierujących pracownikami - PDFpobierz PDF
  • pracowników administracyjno – biurowych - PDFpobierz PDF
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych - PDFpobierz PDF
  • kadry inżynieryjno – technicznej

Formy nauki to seminaria lub kursy BHP. Prowadzone je również w systemie samokształcenia kierowanego. Dzięki takiej różnorodności nasi Klienci mogą wybrać optymalną i najlepszą dla siebie formę. Nasza oferta jest dostosowana do Państwa potrzeb.

Wykłady prowadzą doświadczeni eksperci z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Połączenie najnowszych technik szkoleniowych i ogromnego doświadczenia wykładowców skutkuje bardzo wysokim poziomem każdego prowadzonego kursu.

Zdając sobie sprawę z oczekiwań Klientów zdecydowaliśmy, iż to nasi eksperci dojeżdżają do Państwa firmy. Daje to oszczędność czasu i zwiększa Państwa wygodę. Idealnie obrazuje to nasze podejście. Wszystko co robimy ma na celu zwiększenie atrakcyjności naszych warsztatów oraz podniesienie Państwa komfortu.

Nasze szkolenia BHP podsumowywane są stosownym egzaminem oraz wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu. Mogą więc być Państwo pewni, iż nasze zajęcia są w pełni profesjonalne oraz przynoszą realne korzyści.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług. Nauki prowadzone przez naszych specjalistów to gwarancja rzetelności oraz miłej atmosfery w trakcie wykładów.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci skorzystania z usług firmy Sela zachęcamy do kontaktu z naszym działem BHP pod numerem telefonu: (068) 325 01 44.

Jeśli preferują Państwo kontakt drogą elektroniczną, istnieje również możliwość zarezerwowania się poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego

Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań. Sela sp. z o.o. to wybitny specjalista w swojej branży, a jednocześnie nowoczesne przedsiębiorstwo, w którym na pierwszym miejscu jest zawsze Klient. Dzięki takiemu podejściu możemy przedstawić Państwu najbardziej konkurencyjną ofertę zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem jakości prowadzonych przez nas kursów i szkoleń.

SELA szkolenia bhp

Zapisz się na
dofinansowane
szkoleniaZapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach dofinansowanych z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenia dla Mikro i Małych Przedsiębiorstw (MMP)

Zobacz szkolenia

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę