Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Pierwsza Pomoc na wakacjach

Któż z nas nie marzy o wakacjach? Któż nie czeka na nie z utęsknieniem? Tygodniami planujemy swój wyjazd, staramy się pomyśleć o każdej możliwej sytuacji chcąc odpowiednio się  do niej przygotować tak, by na wyczekanym urlopie móc oddawać się już tylko wypoczynkowi.

Zdarza się jednak, iż wakacyjna beztroska kończy się inaczej niż byśmy sobie tego życzyli. Potwierdzeniem tej tezy są tłumy odwiedzające Izbę Przyjęć zielonogórskiego Szpitala Wojewódzkiego w ciepły wakacyjny dzień. Omdlenia, złamania czy skręcenia są tutaj na porządku dziennym.

Jednak nim poszkodowany urlopowicz dotrze do lekarza bardzo ważne jest czy i w jaki sposób  udzielimy mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Tu na ratunek może przyjść Centrum BHP i PPOŻ. Sela z Zielonej Góry, która pokaże nam jak udzielić pierwszej pomocy przy wszelkiego rodzaju złamaniach, skręceniach, oparzeniach, osłabieniach, omdleniach i innych wakacyjnych wypadkach.

Na szkolenie prócz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej składa się także elementy BHP i ochrony przeciwpożarowej. Po zakończeniu szkolenia każdy z Uczestników otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego BHP zgodne z Rozporządzeniem MGiP. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę - Ratownika Kwalifikowanego Pierwszej Pomocy oraz Specjalistę ds. BHP i PPOŻ. Na szkoleniu kładziony jest nacisk przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całego województwa lubuskiego.

Cena uzależniona jest od ilości Uczestników.

Szczegółowe informacje dostępne są w siedzibie firmy Sela - Zielona Góra przy ulicy św. Kingi 5a, pod numerem telefonu 68 325 01 44 oraz na stronie www.selabhp.pl.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę