Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Tydzień Bezpieczeństwa 2019

Drodzy Państwo,

na tegoroczne SAFETY DAYS przygotowaliśmy praktyczne szkolenia PPOŻ. na symulatorach pożaru z praktycznego użycia gaśnic, szkolenia z pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa medycznego, pogadanki, konkursy dla pracowników i ich rodzin, rózne formy tradycyjne i zupełnie inne, wyjątkowe, zaskakujące. Dla każdej firmy ustalamy plan. Każdemu zespołowi dajemy to, czego najbardziej potrzebuje. W tym roku NOWOŚĆ - ćwiczenia na SYMULATORZE ZDERZEŃ! Gorąco polecamy!

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i zorganizowania w Waszych Firmach działań na rzecz bezpieczeństwa. Pomożemy w organizacji i opracowaniu koncepcji. Pokażcie pracownikom, że są ważni! :)

Osoba kontaktowa: Koordynator Szkoleń: szkolenia@selaBHP.pl, tel. 699 953 567.

Przypominamy:
Europejski Tydzień Bezpieczeństwa to świetna inicjatywa, do której co roku dołączają polskie firmy, nie tylko z branży budowlanej. Wyjątkowe 7 dni, poświęcone temu, co najważniejsze. Życiu. Bezpieczeństwie. Wzajemnej trosce. 7 dni, z których każdy, oprócz normalnej pracy, niesie dodatkową wartość dla firmy, zespołu i każdego pracownika z osobna. Dzieją się rzeczy niesamowite. Wzrasta motywacja, efektywność, poczucie odpowiedzialności. Zespół szalenie się integruje. Dla każdej firmy ustalamy plan. Każdemu zespołowi dajemy to, czego najbardziej potrzebuje:

  •     szkolenia z pierwszej pomocy,
  •     szkolenia ppoż. na symulatorach pożaru,
  •     szkolenia z kultury bezpieczeństwa,
  •     konkursy dla pracowników i ich rodzin i wiele innych.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, wystarczy zadzwonić. Niezobowiązująco. Będzie nam bardzo miło :)
Osoba kontaktowa: Koordynator Szkoleń: szkolenia@selaBHP.pl, tel. 699 953 567.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę