Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Znaki BHP

Każde przedsiębiorstwo jest zobowiązane do prawidłowego oznaczenia miejsca pracy. Wykorzystuje się do tego znaki BHP. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego możemy zaproponować Państwu wszelkiego rodzaju oznaczenia zarówno do zakładów pracy, sklepów, szkół, jak i innych obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas znaki ostrzegawcze BHP czy też informacyjne wykorzystywane są w niemal każdym przedsiębiorstwie.

Wybierając nasz sklep, mają Państwo pewność, iż odnajdą właśnie te znaki bezpieczeństwa, których potrzebują. W asortymencie posiadamy pełen zestaw symboli bezpieczeństwa – informacyjne, ostrzegawcze, ewakuacyjne, ochrony przeciwpożarowej, ochrony i higieny pracy, a także tablice budowlane czy też urządzeń elektronicznych.

Należy pamiętać, że wszelkiego rodzaju tablice informacyjne czy też ostrzegawcze stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego obiektu użyteczności publicznej. Stosowanie odpowiednich tablic nie tylko ułatwia przemieszczanie się po danej powierzchni, ale także pozwala na uniknięcie wypadków i innych sytuacji zagrażających zdrowiu bądź życiu pracowników, przechodniów czy też gości. Tablice informacyjne pozwalają na sprawną ewakuację w przypadku pożaru, wskazują również miejsce, gdzie znajduje się gaśnica. W zależności od charakteru przedsiębiorstwa stosuje się różne tablice BHP i oznakowania.

Oferujemy oznaczenia BHP, których wzory oraz zasady stosowania regulują zarówno krajowe, jak i międzynarodowe normy. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów odpornych na blaknięcie oraz niszczenie. Niektóre z nich posiadają także właściwości fluorescencyjne.Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę