Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Znaki BHP

Każde przedsiębiorstwo jest zobowiązane do prawidłowego oznaczenia miejsca pracy. Wykorzystuje się do tego znaki BHP. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego możemy zaproponować Państwu wszelkiego rodzaju oznaczenia zarówno do zakładów pracy, sklepów, szkół, jak i innych obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas znaki ostrzegawcze BHP czy też informacyjne wykorzystywane są w niemal każdym przedsiębiorstwie.

W naszej firmie z pewnością odnajdą Państwo te znaki bezpieczeństwa, których właśnie potrzebują. W asortymencie posiadamy pełen zestaw znaków bezpieczeństwa – znaki ewakuacyjne, ostrzegawcze, ochrony przeciwpożarowej, znaki nakazu stosowania ochrony, a także budowlane czy też urządzeń elektronicznych.

Należy pamiętać, że wszelkiego rodzaju znaki zakazu, nakazu czy też ostrzegawcze stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego obiektu użyteczności publicznej. Stosowanie odpowiednich tablic BHP nie tylko ułatwia przemieszczanie się po danej powierzchni, ale także pozwala na uniknięcie wypadków i innych sytuacji zagrażających zdrowiu bądź życiu pracowników, przechodniów czy też gości. Znaki informacyjne wskazują drogę ewakuacyjną w przypadku pożaru, wskazują również miejsce, gdzie znajduje się gaśnica. W zależności od charakteru przedsiębiorstwa stosuje się różne tablice BHP i znaki bezpieczeństwa.

Oferujemy oznaczenia i ostrzeżenia, których wzory oraz zasady stosowania regulują zarówno krajowe, jak i międzynarodowe normy. Wszystkie znaki zostały wykonane z materiałów odpornych na blaknięcie oraz niszczenie. Niektóre z nich posiadają także właściwości fluorescencyjne.Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę