Apteczki

Zgłoś się po ofertę

Obowiązkowym – zgodnie z zasadami BHP – elementem wyposażenia zakładów pracy czy obiektów użyteczności publicznej jest apteczka pierwszej pomocy.

Powinna ona zawierać wszelkie niezbędne produkty do udzielenia niezbędnej pomocy w oczekiwaniu na karetkę, ratownika lub wsparcie lekarza oraz zawierać instrukcję udzielania pierwszej pomocy, środki do przeprowadzenia sztucznego oddychania, bandaże, plastry czy preparaty dezynfekujące. My proponujemy również modele zaopatrzone w aparat do sztucznego oddychania.

Posiadamy w asortymencie również apteczkę samochodową, przenośną, oraz egzemplarze do powieszenia na ścianie. Wszystkie produkty mają postać kompaktowej skrzynki, którą można zamontować na ścianie, przechowywać w samochodzie lub przetrzymywać w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej w znanym wszystkim miejscu. Skrzynki zaopatrzone są w zamek na klucz, dzięki czemu dostęp do zawartości jest kontrolowany. Ponadto na obudowie skrzynki widnieje wyraźne, duże oznakowanie informujące, że produkt ma zawartość medyczną. Jest to bardzo ważne w sytuacji konieczności udzielenia pomocy.

Napisz nam i złożymy Ci ofertę!

Będziemy w kontakcie!
Oops! Something went wrong while submitting the form.