BHP Poziom Wyżej

Niestandardowe rozwiązania i wsparcie
dla szukających innowacyjnych rozwiązań w BHP

Bezpieczeństwo przez duże B

Safety Days

Dni Bezpieczeństwa to wyjątkowe święto wszystkich tych, dla których bezpieczeństwo ma wartość ponadprzeciętną. Dla tych, którzy cenią sobie kulturę bezpieczeństwa i dbają o jej rozwój w swoich firmach.

Dla nas jest to zawsze wyzwanie w postaci projektu tworzonego na indywidualne potrzeby i dostosowanego do określonych możliwości.
Od wielu lat organizujemy je w różnego rodzaju firmach (niezależnie od wielkości czy branży) na terenie całego kraju. Nasze warsztaty prowadzą najwyższej klasy specjaliści, którzy skupiają się na przedstawieniu dużej dawki teorii poprzez zabawę i praktykę.

Nie czekaj i zapytaj o ofertę odpowiednią dla Ciebie!

Tak to wygląda w praktyce...

Szkolenia Dedykowane

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Organizowane przez ZUS konkursy na projekty, mają na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy. O terminach składania wniosków informujemy na bieżąco.

Baza Usług Rozwojowych

Zapraszamy na szkolenia organizowane poprzez BUR z dofinansowaniem w nawet w wysokości 80%! Zgłoś się do nas i określ swoje potrzeby. Jeśli tylko spełnione będą warunki określone w priorytetach (dotyczące np. wieku czy wykształcenia uczestników) to zorganizujemy je dla Ciebie, dopasowując program, metody oraz kadrę.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Program dedykowany dokształcaniu kadry pracowniczej, z założeniem dopasowania wykształcenia do dynamicznie rozwijającego się rynku. Przy spełnionych priorytetach, można skorzystać z szerokiej oferty szkoleń, do których organizacji serdecznie zapraszamy.

Kultura Bezpieczeństwa

We wszystkich firmach pod naszą opieką staramy się rozwijać Kulturę Bezpieczeństwa i budować ją na coraz to wyższym poziomie. Daje nam to ogrom satysfakcji i siłę do dalszego i lepszego działania. Dzięki niej rozwijamy się i naszą firmę, stając się liderem na naszym rynku.

Mówiąc o Kulturze Bezpieczeństwa myślimy o działaniach wykraczających poza standardowe obowiązki, określone przepisami. Są to na przykład cykliczne mailingi z bieżącymi informacjami, dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Przypomnienia o dostępnych dofinansowaniach, zmiany w prawie czy też aktualne zmiany w dobie COVID-19, które mogą mieć jakikolwiek wpływ na bezpieczne i stabilne funkcjonowanie Twojej firmy. Dodatkowo tworzymy personalizowane infografiki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Wsparcie zespołów BHP

Jako zespół profesjonalistów świadczymy również usługi doradcze i to zarówno na prośbę Pracodawcy, jak i Specjalistów aktywnie działających w danej firmie. Działamy na zasadzie wsparcia z nastawieniem na poprawę bezpieczeństwa i budowania kultury BHP w firmie. Naszym celem nie jest wytykanie błędów, a pomoc w poszukiwaniu nowych rozwiązań i osiągania zamierzonych celów.

Indywidualne Projekty Poprawy Bezpieczeństwa

Opracowujemy i wdrażamy, po wcześniejszym wybadaniu potrzeb, problemów oraz oczekiwań Klienta, Indywidualny Projekt Poprawy Bezpieczeństwa w jego firmie. Działamy na sprawdzonych metodach i technikach, które wzmocniły już rangę BHP na wielu płaszczyznach i w wielu branżach. Nasz kreatywny zespół znajdzie rozwiązanie na każdy problem i pomoże Ci przejść przez etap wdrożenia krok po kroku - do sukcesu!

KoronaInformatory

Wyszliśmy z inicjatywą, by wesprzeć naszych Klientów pod kątem informacyjnym, w tym wyjątkowym okresie, jakim była pandemia. Chaos medialny jaki wówczas zapanował spowodował, że ciężko było dotrzeć do rzetelnych i potwierdzonych wiadomości. Nasze informatory, wysyłane drogą mailową są zbiorem aktualności, inforgafik, wywiadów oraz porad ściśle wyselekcjonowanych pod kątem pracodawcy oraz pracownika.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszamy do lektury:
- Odcinek I - Informator dla Firm
- Odcinek II - Społeczno-psychologiczny aspekt koronawirusa
- Odcinek III - Koronawirus na co dzień
- Odcinek IV - Koronawirus - nasza nowa rzeczywistość
- Odcinek V - Spotkaj się z Covid jako zwycięzca
- Odcinek VI - Zabezpiecz firmę przed Covid-19
- Odcinek VII - Dofinansowania, tarcze, bony...

Skontaktuj się z nami

Cieszymy się, że do nas napisałeś.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.
Whoops! Coś nie poszło z planem. Wyślij wiadomość jeszcze raz.

Sela Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra
tel. (68) 325 01 30
tel. kom. 509 127 746

Oddział Poznań

ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań
kom. 699 953 570

NIP: 9291732562

REGON: 978115740

KRS: 0000225626

Kapitał zakładowy - 50,800 zł