Nadzory Budowlane

Tam gdzie bezpieczeństwo jest na wagę złota

Nadzory Budowlane

Zarządzanie bezpieczeństwem w tak zmiennym środowisku jakim jest budowa wymaga systemowego podejścia, ogromnej wiedzy, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności komunikacji z zespołami, by osiągnąć zamierzone cele. 
Z uwagi na nasze doświadczenie w branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz posiadane zasoby, oferujemy zarówno możliwość, jak i gotowość wsparcia, poprzez zapewnienie Koordynatora oraz trzymania pieczy nad bezpieczeństwem podczas realizowanych inwestycji.

Prosto z budowy

Możesz na nas liczyć w zakresie

Szkolenia

Zgodnie z przepisami obowiązkowe są szkolenia wprowadzające pracownika na budowę i to jest moment kluczowy. Dobrze przygotowany pracownik, świadomy zagrożeń w miejscu pracy, stwarza potencjalnie mniejsze ryzyko wypadku! Dlatego właśnie kładziemy nacisk na profesjonalne szkolenia z naciskiem na praktykę.

Dokumentacja

Tworzenie dokumentacji i protokołów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy z placu budowy, a zwłaszcza jej bieżące uzupełnianie, jest bardzo czasochłonne i wymaga dokładnej analizy wielu czynników. Według naszych standardów nie ma tu miejsca na chaos i niedociągnięcia. Nie uznajemy podziału na - albo praktyka albo papiery! Jedno nie istnieje bez drugiego.

Współpraca

Dzięki współpracy z nami zyskujesz przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo w pełnym tego słowa znaczeniu. Zapewniamy profesjonalny zespół doświadczonych Specjalistów, wsparcie całego biura i zaangażowanie wszystkich przez cały cały czas trwania projektu. Zyskujesz gwarancję zastępstwa w razie choroby czy zdarzeń losowych (niezwykle ważny element w dobie COVID-19)! Stawiamy na dobrą komunikację i profesjonalizm!
Chcesz się przekonać - zgłoś się do nas po ofertę!

Jak działamy

Nadzory Zespołów Podwykonawczych

Wspieramy, kontrolujemy i doradzamy jako członek zespołu z ramienia podwykonawcy. Jesteśmy świadomi rangi jaka jest współpraca i dobra komunikacja zespołu jako całości. Tylko wspólnymi siłami możemy zbudować wysoki poziom bezpieczeństwa na budowie.
Zgłoś się do nas jeśli szukasz partnera godnego zaufania!

Nadzory Inwestorskie

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych Specjalistów jesteśmy w stanie zbudować i co ważniejsze utrzymać bezpieczeństwo na budowie na najwyższym poziomie. Nasz zespół ma na swoim koncie projekty zarówno krajowe jak i zagraniczne. nie boimy się wyzwań - to zawsze szansa na rozwój!
Bierzemy na siebie ciężar w postaci maksymalnego zapewnienia bezpiecznych warunków pracy Twoich ludzi i zakończenia projektu w terminie.

Dowiedź się więcej

BHP