O nas

BHP to nasza pasja

Jak działamy?

Co nas wyróżnia?

Gdy się spotka grupa ludzi z wielką pasją i zaangażowaniem, która dąży do wspólnego celu, jakim jest troska o bezpieczeństwo i rozwijanie w ludziach poczucia współodpowiedzialności za siebie i innych, to powstaje taka energia, której nikt i nic nie jest w stanie zniszczyć.

Tą energią chcemy zarażać wszystkich, z którymi mamy przyjemność współpracować. Dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, szkolimy nowatorsko z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technik.

Pokazujemy, że BHP jest ciekawe i ważne, i że jest w każdym z nas od najmłodszych lat.

Sela w liczbach

Liczba szkoleń rocznie:

6000

Specjaliści w całej Polsce:

120

Lata obsługi:

16

Liczba Firm pod naszą opieką:

120

Poznaj nas!

Poznaj

Tacy My

Specjalizujemy się w...

Outsourcingu BHP i PPOŻ.

Powierz nam bezpieczeństwo swojej firmy, a sam zajmij się jej rozwojem. Nasi specjaliści dopasują indywidualnie plan działania i wdrożenia tak, by w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone cele.
Będziesz na bieżąco informowany o efektach naszej pracy i zmianie w postawie swoich pracowników - a co najważniejsze - zapewnieniu im bezpiecznych warunków pracy. Pomożemy Ci zbudować kulturę bezpieczeństwa w firmie i rozwinąć poczucie odpowiedzialności.

Szkoleniach

Otwórz się na nowe możliwości - szkolenia w naszej ofercie są prowadzone przez specjalistów, z wykorzystaniem techniki najwyższej jakości i z uwzględnieniem zagrożeń dostosowanych do Twojego miejsca pracy. Nasza autorska platforma - znamBHP.pl ma w swojej ofercie szkolenia dla niemal każdej grupy zawodowej. Dzięki temu, że zdobyliśmy certyfikat TGLS Quality Alliance, możemy oferować szkolenia z dofinansowaniem nawet do 80%, poprzez Bazę Usług Rozwojowych.

Organizacji Eventów

Organizacja nowatorskich szkoleń, warsztatów czy różnego rodzaju eventów z okazji Safety Days, to nasza specjalność. Stworzymy dla Ciebie indywidualny program, pomożemy w jego realizacji i finalnie dopilnujemy przebiegu całego wydarzenia. Nie ma nic lepszego niż integracja zespołu połączona z zabawą i nauką jednocześnie. Pokaż swoim pracownikom, że są dla Ciebie ważni, a ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem! Zgłoś się do nas po ofertę, a zobaczysz jakie korzyści mogą z tego wyniknąć.