O nas

Nasza drużyna

W zespole siła...

Sela team

Nasz zespół składa się z wielu zmiennych, różnych charakterów i potencjałów. I właśnie to nas wyróżnia, bo z całego tego wachlarza osobowości potrafimy wybrać to co najważniejsze i najcenniejsze. Jesteśmy zgranym zespołem, który miał już okazję sprawdzić się w różnych okolicznościach. Potrafimy odnaleźć się w trudnych warunkach i wspierać, gdy tylko jest taka potrzeba. Jesteśmy dla siebie wsparciem i zawsze możemy na siebie liczyć.

Jestem urodzonym informatykiem i mam to w genach :) Stworzyłem nową twarz Seli, w postaci jej www. Tera dbam o jej jakość od strony technicznej. Prywatnie uwielbiam podróże, a czas wolny spędzam z przyjaciółmi.

Szymon Żurek

Specjalista ds. IT

Reprezentuję Selę w terenie, czyli nadzoruję budowę firmy zlokalizowanej w Poznaniu. BHP w takim wydaniu wygląda zupełnie inaczej i rządzi się innymi prawami. Odpowiedzialność ogromna, ale ten dreszczyk adrenaliny - bezcenne!

Iza Tompalska

Główny Specjalista ds BHP, Inspektor Ochrony PPOŻ.

W Seli oficjalnie od niedawna, ale za to z perspektywą, gdyż jako "przyjaciel domu" byłem tu od zawsze. Teraz wspieram dział PPOŻ. Lubię działać szybko i sprawnie, budując tym samym dobre relacje z Klientami.

Krzysztof Dąbrowski

Specjalista ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

Lubię współpracę z ludźmi, liczne rozmowy i analizy przypadków. Jestem otwarta na pomysły i dociekliwa, co jest zdecydowanie atutem w moim zawodzie :) Prywatnie jestem świeżo upieczoną żoną i mamą dwóch malutkich dziewczynek, które zajmą mój czas w 100% przez najbliższe lata!

Katarzyna Sadowska

Specjalista ds. BHP Inspektor Ochrony PPOŻ.

Dbam o bezpieczeństwo pożarowe budynków. Od prawie 10 lat zajmuję się przeglądami gaśnic, hydrantów i oznakowań pomieszczeń. Prywatnie jestem zapalonym ornitologiem. Czas wolny poświęcam swoim ukochanym wnuczkom.

Wojciech Danielewicz

Konserwator podręcznego sprzętu gaśniczego

Od wielu lat dbam o bezpieczeństwo prawne naszej firmy oraz obiegu dokumentacji pod kątem RODO. Czas wolny spędzam z rodziną. Moją największą miłością jest wnusia :)

Ryszard Buczkowski

Specjalista ds. RODO, dokumentacji oraz windykacji

Od lat zajmuję się w Seli obsługą Klienta - od telefonów, przez maile po bezpośredni kontakt. Jestem w samym centrum wydarzeń każdego dnia. Prywatnie jestem aktywnym dziadkiem, który w wolnym czasie lubi uprawiać różnego rodzaju sporty.

Arkadiusz Żyłowski

Specjaista ds. administracji i obsługi klienta

Szczęśliwa kobieta, mama dwóch uroczych córeczek, kochana żona i prawdziwa businesswoman w jednym! Nigdy się nie poddaje, wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Wykorzystuje każdą wolną chwilę, więc jak tylko się ona zdarzy to pochłania tomy książek i podróżuje z rodziną.

Katarzyna Świtalska

CEO

Jako dyrektor działu BHP w Seli dbam zarówno o dobro Klientów, jak i swojego zespołu. Cenię sobie pracowitość, szacunek i szczerość. Moją siłą napędową jest rodzina! W wolnym czasie lubimy podróżować i spotykać się z przyjaciółmi.

Agnieszka Adamczewska

Dyrektor Działu BHP

W mojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi i troskę o ich bezpieczeństwo. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci. Moją pasją jest zdrowe odżywianie! Uwielbiam koty :)

Patrycja Burdziej-Szymczak

Główny Specjalista ds. BHP Inspektor Ochrony PPOŻ.

Jako Kierownik Biura jestem w stałym kontakcie z Klientami - i to właśnie lubię najbardziej! Moim konikiem są szkolenia, a zwłaszcza te on-line! Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. W czasie wolnym spotykam się z przyjaciółmi.

Agnieszka Skubiszewska

Kierownik Biura

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi i to, że mam możliwość kształtowania przyjaznych i bezpiecznych miejsc pracy. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki pociech, które angażują mój czas w 100%. W wolnym czasie lubimy wspólne podróże rowerowe!

Alicja Kicińska

Specjalista ds. BHP

Uwielbiam wyzwania! Działam szybko i konkretnie. Mam artystyczną duszę. Prywatnie jestem żoną i mamusią dwóch cudownych dziewczynek. Czas wolny spędzam z przyjaciółmi, książką lub dobrym filmem.

Anna Wodnicka

Project Manager

Zdobyte w różnego rodzaju firmach doświadczenie wykorzystuję każdego dnia. Dbam o jakość szkoleń i profesjonalną obsługę naszych Klientów. Zawsze gotowy do pomocy i wsparcia koleżanek z zespołu. Prywatnie kochający mąż i ojciec Roberta (swojego klona:)). Moją pasją jest kino!

Stanisław Leszczyński

Starszy Specjalista ds. BHP/ Inspektor Ochrony PPOŻ.

W zespole najkrócej, ale pilnie nadrabiam zaległości. Na co dzień dbam o dobre relacje z Klientami, poszukuję nowych oraz dbam o social media. Jako żona i mama dwóch synów mam zawsze pełne ręce roboty :) Najwięcej radości czerpię ze słońca!

Ida Trypuć

Opiekun Klienta Biznesowego