Centrum BHP i PPOŻ

www.selabhp.pl

Praca

Sela stawia na mocny i mądry zespół, który nie boi się wyzwań i rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, chcesz dołączyć do zespołu, masz pomysł na siebie w naszej firmie, drzwi stoją dla Ciebie otworem, bardzo chętnie porozmawiamy.

UWAGA: ZŁOŻENIE APLIKACJI W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ, TJ. PRZESŁANIE CV, LISTU MOTYWACYJNEGO LUB DANYCH KONTAKTOWYCH JEST JEDNOZNACZNYM POTWIERDZENIEM ZAPOZNANIA SIĘ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ DOTYCZĄCĄ REKRUTACJI WRAZ ZE ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH TJ. PRZEKAZANYCH W CV, FORMULARZU, LIŚCIE MOTYWACYJNYM I INNYCH DOKUMENTACH.

Pobierz i zapoznaj się z dokumentami: Klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych celem uczestnictwa w procesie rekrutacji - pobierz.

Pamiętaj, by potwierdzić  zapoznaniem się z w.w. dokumentami w swoim CV.

Napisz do nas: rekrutacja@selabhp.pl lub bezpośrednio do kierownikbiura@selabhp.pl, tel. 699 953 570.

REKRUTACJA CIĄGŁA:

Poszukujemy do stałej współpracy Specjalistów ds. BHP, Inspektorów PPOŻ., Ratowników, Strażaków i trenerów biznesu na terenie całej Polski.

Jesteśmy elastyczni w kwestii formy współpracy. Zależy nam szczególnie na specjalistach o wysokim poziomie kompetencji, wysokiej kulturze organizacyjnej, pracujących w oparciu o wysokie standardy, z pasją i zaangażowaniem.

Osoby/ firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Kierownikiem Biura:  
kierownikbiura@selabhp.pl

PAMIĘTAJ, by zapoznać się z klauzulą informacyjną (pobierz dokument) oraz potwierdzić w przesłanym CV/liście motywacyjnym zgodę na uczestnictwo w rekrutacji.

Sela Sp. z. o. o
ul. św. Kingi 5a
65-215 Zielona Góra

Tel/fax.+48 68 325 01 30

NIP: 9291732562
Regon: 978115740

Oddział Poznań
ul. Bóżnicza 1/35
61-751 Poznań

W górę