Szkolenia

jako niezbędny element rozwoju kultury bezpieczeństwa w Twojej firmie

Szkolenia BHP

Dobre szkolenie jest zawsze warte swojej ceny!
Naszym założeniem jest odejść od powszechnego myślenia o nudnych i ciągle powtarzających te same treści szkoleniach BHP. To wcale nie musi tak wyglądać - w naszym niestandardowym podejściu nie ma czegoś takiego.

Lubimy dostosowywać się do potrzeb klientów, układać programy i dopasowywać metody, techniki i narzędzia do oczekiwań grupy. A dzięki doskonałym fachowcom - merytorykom i praktykom w jednym - potrafimy zaskakiwać!

Organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w szerokim zakresie - od wstępnych i okresowych BHP, PPOŻ., I Pomoc Przedmedyczną przez wysokościowe, wózki widłowe, po RODO i coaching szeroko pojęty.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszych szkoleń poprzez Bazę Usług Rozwojowych z dofinansowaniem z UE.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu - przygotujemy Ci najlepszą ofertę.

Jak wyglądają nasze szkolenia

Formy Szkoleń


Stacjonarna

Szkolenia w formie stacjonarnej są najbardziej tradycyjną formą przekazywania wiedzy i bezpośredniego spotkania z trenerem, czyli Specjalistą ds. BHP.
Szkolenia w takiej formie organizujemy zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i u klienta. Jesteśmy elastyczni zarówno w kwestii lokalizacji, jak i terminów spotkań.


On-line

Polegają one na spotkaniu z trenerem w czasie rzeczywistym ale za pomocą różnego rodzaju urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Prowadzący omawia zagadnienia za pomocą prezentacji i filmików, podczas gdy uczestnicy mają możliwość aktywnego uczestniczenia (wyrażania opinii, zadawania pytań czy podawania przykładów z własnego doświadczenia).


E-learning

Najczęściej wybierana opcja szkoleń w dobie COVID-19. Całkowicie bezpieczna!
Polega na zalogowaniu się do systemu (w dogodnym dla siebie miejscu i czasie) i przejściu szkolenia zgodnie ze wskazówkami. Wskaźnikiem zdobytej wiedzy jest test końcowy, którego wynik pozytywny jest niezbędny do wystawienia zaświadczenia z ukończonego kursu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej autorskiej platformy - znamBHP.pl, gdzie stworzyliśmy szkolenia dla każdej grupy zawodowej. Zapraszamy!

Podstawowy zakres szkoleń BHP

Wstępne

Przeprowadzamy szkolenia wstępne BHP dla każdej grupy pracowników.
Usługę świadczymy w naszej siedzibie bądź też u Klienta. Szkolenia te mają na celu przekazanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych dla uniknięcia sytuacji zagrażających zdrowiu lub życiu, przy wykonywaniu określonych zadań, na danym stanowisku pracy. Dzieli się on na Instruktaż Ogólny, który przeprowadza nasz Specjalista ds. BHP oraz Instruktaż Stanowiskowy, który leży w obowiązku przełożonego.
Co ważne, szkolenie to musi się odbyć w pierwszym dniu pracy, nowo zatrudnionego pracownika!

Okresowe

Organizowane przez nas szkolenia okresowe opierają się na zdobytym już doświadczeniu pracownika, analizie jego nawyków i dobrych praktyk. Szkolimy zarówno w naszej siedzibie, jak i u Klienta. Wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce dydaktyczne i opracowujemy specjalnie dopasowane prezentacje multimedialne, które mają na celu lepsze przyswojenie materiału za pomocą wizualizacji. Szkolenia te przeprowadzamy dla wszystkich rodzajów stanowisk, opierając się na zdobytej podczas szkolenia wstępnego wiedzy.

Szkolenia PPOŻ.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze, oferujemy szkolenia w zakresie PPOŻ. w części teoretycznej, jak i praktycznej.

Organizujemy eventy, podczas których robimy pokazy z kontrolowanych wybuchów, zadymienia a nawet próbnych ewakuacji z budynków.

Szkolimy pracowników i właścicieli firm, którzy nie tylko chcą zdobyć wiedzę, ale także nauczyć się praktycznych zasad gaszenia pożaru i postępowania w sytuacjach zagrożeń. Uświadamiamy pracowników jakie są najczęstsze przyczyny i rodzaje pożarów, jak postępować, kogo poinformować, a także jakiej użyć gaśnicy.

I Pomoc Przedmedyczna

Nasze szkolenia z udzielania I Pomocy, prowadzone są przez najwyższej klasy Specjalistów, którzy na co dzień są praktykami i ratowanie ludzkiego życia nie jest im obce.

Skupiamy się na wypracowaniu wśród uczestników takich schematów, które pozwolą im opanować emocje w sytuacjach zagrożenia życia i działać zgodnie ze wskazówkami. Używamy do tego sprzętu najwyższej jakości a ostatnio nawet nowinki technicznej jaką są gogle VR!

Pamiętaj, że warto to szkolenie cyklicznie powtarzać, by Twoi pracownicy byli na bieżąco ze standardami i normami (zmieniającymi się co kilka lat).

Szkolenia z dofinansowaniem

W 2020r. Centrum BHP i PPOŻ. SELA otrzymała certyfikat TGLS Quality Alliance, upoważniający nas do świadczenia usług poprzez Bazę Usług Rozwojowych z dofinansowaniem z Unii Europejskiej. Jeśli zatem jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń to zapraszamy do kontaktu. Chętnie wspomożemy Cię w przeprowadzeniu przez proces rejestracyjny i skierujemy do odpowiednich osób decyzyjnych po stronie BUR.

Pamiętaj też, że oferta naszych szkoleń jest dużo szersza niż tylko BHP czy PPOŻ. Organizujemy kursy na wózki widłowe, wysokościowe, z RODO, zdrowego trybu życia, coachingu i różnego rodzaju kompetencji miękkich.

Wsparcie finansowe możecie również otrzymać z KFS czy ZUS (na poprawę bezpiecznych warunków pracy), po spełnieniu określonych warunków (tzw. wyznaczników).
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Szkolenia z użyciem Gogli VR

Absolutna nowość i przełom w dziedzinie szkoleń! Jako liderzy w naszym rejonie mamy je w swojej ofercie! To już jest inny wymiar na miarę XXI wieku.

Wirtualna rzeczywistość pozwoli Ci zobaczyć jaki i poczuć rzeczy, o których do tej pory jedynie słuchałeś na wykładach. Wyobraź sobie, że zakładasz okulary i od razu uczestniczysz w filmie, w którym gra toczy się o ludzkie życie. Kolejność Twoich działań i czas reakcji odgrywają główną rolę - dokładnie tak jak w życiu.

Chcesz się przekonać - zaproś nas na lekcję pokazową. Zobaczysz, że warto!

E-learning na znamBHP.pl

Zapraszamy na naszą autorską platformę szkoleniową znamBHP.pl. Znajdziesz tu szkolenia wstępne i okresowe dostosowane do prawie każdej grupy pracowniczej. Możesz teraz szkolić swoich pracowników w bezpieczny i wygodny sposób, a sam na tym oszczędzać! Chcesz się przekonać - obejrzyj demo a następnie zaloguj się lub skontaktuj z naszym biurem.
Nic prostszego!

Szkolenia