No items found.

"Budujemy bezpiecznie i nowocześnie"

05.05.2022r. na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się konferencja dotycząca zapewnienia bezpiecznych warunków pracy na budowach.

Wczoraj na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się konferencja pt.: "Budujemy bezpiecznie i nowocześnie", w której mieliśmy okazję uczestniczyć.

Poruszone zostały tam niezwykle ważne kwestie dotyczące wsparcia pracowników budów (i to zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym) w celu zapobiegania wypadkom.

Wystąpiły przed nami osoby z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie, które podzieliły się swoimi uwagami i wskazówkami co do obranych kierunków działań profilaktycznych.

Atrakcją dnia była również część praktyczna, w trakcie której mieliśmy okazję zobaczyć ewakuację operatora żurawia na placu budowy wielopoziomowego parkingu obok zielonogórskiej "Palmiarni" oraz przegląd żurawia z użyciem drona.

Podsumowując - jesteśmy zachwyceni całokształtem wydarzenia i mamy nadzieję, że tego typu eventy, poruszające tak ważne kwestie, będą się odbywały częściej.

https://www.youtube.com/watch?v=E45KGDSX8J8

6/5/2022
Wróć