Znaki BHP i PPOŻ

Zgłoś sie po ofertę

Każde przedsiębiorstwo zobowiązane jest do prawidłowego oznaczenia miejsca pracy. Wykorzystuje się do tego znaki BHP.

W naszym asortymencie znajduje się pełen zestaw znaków bezpieczeństwa – ewakuacyjne, ostrzegawcze, ochrony przeciwpożarowej, nakazu stosowania ochrony, a także budowlane czy też urządzeń elektronicznych.

Należy pamiętać, że wszelkiego rodzaju znaki zakazu, nakazu czy też ostrzegawcze stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego obiektu użyteczności publicznej.

Stosowanie odpowiednich tablic BHP nie tylko ułatwia przemieszczanie się po danej powierzchni, ale także pozwala na uniknięcie wypadków i innych sytuacji zagrażających zdrowiu bądź życiu pracowników, przechodniów czy też gości. Znaki informacyjne wskazują drogę ewakuacyjną w przypadku pożaru, wskazują również miejsce, gdzie znajduje się gaśnica. W zależności od charakteru przedsiębiorstwa stosuje się różne tablice BHP i znaki bezpieczeństwa.

Oferujemy oznaczenia i ostrzeżenia, których wzory oraz zasady stosowania regulują zarówno krajowe, jak i międzynarodowe normy. Wszystkie znaki zostały wykonane z materiałów odpornych na blaknięcie oraz niszczenie. Niektóre z nich posiadają także właściwości fluorescencyjne.

Napisz do nas a przygotujemy Ci ofertę.

Będziemy w kontakcie!
Oops! Something went wrong while submitting the form.